Адреса: м. Київ, Україна, 03134 вул. Симиренка, 36 корпус В, оф. 415,      |      Тел: +380(44) 494-49-26      Моб: +380(44) 494-49-26
Адреса: м. Київ, Україна,
вул. Симиренка, 36 корпус В, оф. 415
Тел: +380(44) 494-49-26
Моб: +380(44) 494-49-26
Pro-Till

DEGELMAN Industries, починаючи з 1962 року,  став піонером у досягненні ідеального балансу інженерної надійності та інтелектуальних технологій. Результатом якого є унікальне обладнання та техніка, що перевершує будь-які  очікування вибагливого споживача.

Ми досягли цього, завдяки ретельного дизайну та якісного обслуговування клієнтів з різних країн світу. Кожного дня дизайнери нашого сучасного науково-дослідного центру невтомно працюють над створенням нових та інноваційних рішень, що відповідають постійно зростаючій потребі в продуктивному, якісному та довговічному сучасному сільськогосподарському та промисловому обладнанні.

Приватне підприємство "СРЕДІН" - Офіційний дистриб’ютор DEGELMAN Industries в Україні


Сучасне виробництво

Ми постійно вдосконалюємо і розробляємо нові продукти саме тут, на нашому сучасному виробництві,  з площею понад 145 000 квадратних метрів під одним дахом. Таким чином, повністю контролюємо якість нашої продукції - від початку і до кінця. Ми постійно вдосконалюємо та інвестуємо в наше обладнання, використовуючи новітні технології. Це все частина нашої філософії Degelman - постійно розвиватися, завжди чути та і завжди вдосконалюватися.

 

Дослідження і розробки

Досвід та новітні  технології дозволяють створювати кращу в світі сільськогосподарську, будівельну та промислову техніку. Проектні групи Degelman R & D використовують найсучасніше програмне забезпечення, вимірювальні прилади і стандарти тестування для проектування нашого обладнання. Ми проводимо точні вимірювання для забезпечення оптимальної конфігурації, використовуємо новітнє програмне забезпечення 3D для створення всіх наших продуктів, щоб досягнути точного і якісного результату. Все це базується на нашому баченні процесу виробництва і проектування кращого обладнання.

 

Високоякісне програмне забезпечення для дизайну

Ми починаємо з першокласного програмного забезпечення 3D і запускаємо наші проекти обладнання за кількома сценаріями «що якщо». Потім ми поміщаємо проекти в наше програмне забезпечення для аналізу методом кінцевих елементів (FEA). Це дозволяє нам моделювати навантаження, з якими зіткнеться наше проектне і монтажне обладнання, перш ніж ми перейдемо до етапів побудови та тестування. Наші інженери проводять найскладніші моделювання: важкі навантаження, важкі кути і високі підйоми, щоб завчасно виявити будь-які проблемні місця. Тоді і тільки тоді ,ми перейдемо до створення прототипу для випробувань в польових умовах.

 

Поглиблене тестування

Після того, як наші проекти пройдуть всі 3D-тести, ми переходимо до суворих випробувань прототипів в польових умовах. Ми також використовуємо тензометричні тести, які точно вимірюють навантаження в польових умовах. Це дозволяє нам побачити, які частини нашого обладнання витримують найвищі навантаження, а потім ми гарантуємо, що ті частини леза, які витримують найвищі навантаження, мають найбільше посилення сталі або конструкції.

 

Постійні поліпшення продукту

Ми невпинно прагнемо зробити нашу техніку наднадійну, для цього завжди пропонуємо клієнтам Degelman  спочатку протестувати нові продукти. Тестування може тривати й понад два року, згідно якого наші клієнти потім надають нам звіти, а ми оновлюємо продукт на основі їх відгуків. Тільки після того, як ми і наші клієнти задоволені  - ми переходимо до впровадження нового обладнання. Кінцевим результатом є постійне поліпшення продукту, і наші клієнти отримують кращий продукт.

 

Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки з дозволу його видавця.
© 2009-2019. SREDIN

ПП «СРЕДІН»
вул. Симиренка, 36
корпус В, оф. 415,
м. Київ, Україна, 03134

sredind@gmail.com
+38 (044) 494 49 26
+38 (067) 507 27 02

Якщо у Вас є запитання чи пропозиції, будь-ласка залиште у їх цій формі, та не забудьте вказати як з Вами зв'язатися.